Мајка која није одустала: Жељела је кћерку и добила је након 10 синова

02.12.2019. 10:10
0
ИЗВОР: ATV

Колико живот може бити пун изненађења схватила је Алексис Брет (39) из Велике Британије.

Она је прва мама у држави која је родила десет дјечака заредом, Кембел (17), Харисон (16), Кори (14), Лахлан (11), Броди (9), Бран (8), Хантер (6), Мак (5), Блејк (3) и Ротагејд (2).

Разлика између најстаријег и најмлађег сина је 15 година.

Тада је вјеровала да је то, то, да је њена породица комплетна. Кад се осврнула на свој живот, Алексис је схватила да је трудна посљедњих 18 година свог живота, али била је врло сретна што има тако бројну породицу. Дјевојчица Камерон је промијенила породичну динамику јер су јој браћа врло пажљива према сестри, која је уједно 11. дијете у кући.

-Мој супруг Давид је возач воза. Излази из куће у 5.30 ујутро и имам времена прије него што се дјеца пробуде попити кафу и истуширати се. Живот са 11 дјеце није лак. Перем веш 49 пута седмично, а кућу усисавам седам пута дневно. Али дјеца их увијек развеселе и испуне им топлином око срца, тада знају да у животу ништа не би промијенили- казала је поносна мајка.

 

Коментари 0
Повезане вијести
МУП Српске упозорио: Ове фотографије дјеце одмах обришите са мрежа (ВИДЕО) МУП Српске упозорио: Ове фотографије дјеце одмах обришите са мрежа (ВИДЕО)
Нађа се одрекла рођенданског поклона да би помогла дјеци са КиМ Нађа се одрекла рођенданског поклона да би помогла дјеци са КиМ
Насиље укида право на 750 КМ Насиље укида право на 750 КМ
Најчитаније
  • Милан Глуховић на челу приватне клинике „Др. Мачкић“
    23h 27m
    8
  • Експлозија оштетила локал, два аута и бутик
    20h 55m
    0
  • Милена Јоковић свједочила о мучењу и убиству супруга Гојка Јоковића
    20h 24m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Апел за потрошаче
    2h 52m
    1
  • Паљани побједници ФИБА турнира у уличном баскету у Трнову
    21h 54m
    0