Малољетно лице изазвало пожар у Ђачком дому

17.02.2022. 09:40
0
ИЗВОР: Срна

Полиција је открила да је малољетно лице изазвало пожар у Ђачком дому у Билећи, саопштено је из Полицијске управе Требиње.

Полицијској станици Билећа јуче је око 10.15 часова пријављено да је у улици Владимира Гаћиновића, у Ђачком дому, дошло до пожара у једној од просторија.

- Изласком на лице мјеста затечени су и припадници Територијалне ватрогасне јединице општине Билеће који су локализовали пожар, након чега је извршен увиђај, а о свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног тужилаштава Требиње, који је то квалификовао као кривично дјело паљевина - наводи се у саопштењу.

У току је документовање овог кривичног дјела.

Коментари 0
Повезане вијести
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    1h 35m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    7h 25m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    23h 42m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    8h 25m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    7h 59m
    6