Марко Панџић поново у Израелу

05.06.2020. 10:18
0
ИЗВОР: sportdc.net

Рукометаш Славије, Марко Панџић, каријеру ће од наредне сезоне поново наставити у Израелу.

Овај пут, Панџић одлази у екипу Макаби Димоне, прволигаша Израела, а уговор је потписан на 1+1 годину.

- Макаби Димону сам изабрао због пројекта којег су ми представили у клубу. То ми се изузетно свидјело, па сам између четири понуде које сам имао одабрао овај клуб. Финансијски услови су такође задовољавајући, а наредне сезоне ћемо за циљ имати опстанак у Првој лиги, рекао је Марко Панџић за наш портал.

Марко Панџић је прошле сезоне наступао за Хапоел Киријат, а зимус се растао са њима и потписао за Славију, но пандемија коронавируса није дозволила да он заигра много за Соколове.

Коментари 0
Повезане вијести
Седморо погинулих у израелским нападима на Либан Седморо погинулих у израелским нападима на Либан
Израел и Либан продужили прекид ватре Израел и Либан продужили прекид ватре
Израел ће интензивирати нападе на Иран Израел ће интензивирати нападе на Иран
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    14h 17m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    12h 28m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    4h 55m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    16h 0m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    17h 14m
    0