Marko Pandžić ponovo u Izraelu

05.06.2020. 10:18
0
IZVOR: sportdc.net

Rukometaš Slavije, Marko Pandžić, karijeru će od naredne sezone ponovo nastaviti u Izraelu.

Ovaj put, Pandžić odlazi u ekipu Makabi Dimone, prvoligaša Izraela, a ugovor je potpisan na 1+1 godinu.

- Makabi Dimonu sam izabrao zbog projekta kojeg su mi predstavili u klubu. To mi se izuzetno svidjelo, pa sam između četiri ponude koje sam imao odabrao ovaj klub. Finansijski uslovi su takođe zadovoljavajući, a naredne sezone ćemo za cilj imati opstanak u Prvoj ligi, rekao je Marko Pandžić za naš portal.

Marko Pandžić je prošle sezone nastupao za Hapoel Kirijat, a zimus se rastao sa njima i potpisao za Slaviju, no pandemija koronavirusa nije dozvolila da on zaigra mnogo za Sokolove.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sedmoro poginulih u izraelskim napadima na Liban Sedmoro poginulih u izraelskim napadima na Liban
Izrael i Liban produžili prekid vatre Izrael i Liban produžili prekid vatre
Izrael će intenzivirati napade na Iran Izrael će intenzivirati napade na Iran
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    15h 57m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    14h 8m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    6h 35m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    17h 40m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    18h 54m
    0