Медицинска сестра скочила са зграде болнице, преминула на лицу мјеста

19.05.2020. 11:29
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Медицинска сестра запослена у КБЦ Бежанијска коса у Београду извршила је самоубиство скоком са зграде болнице јуче ујутру.

Како Блиц незванично сазнаје, тијело је затечено у кругу болнице и однесено је на Институт за судску медицину.

До трагедије је дошло јуче око 7 сати ујутру.

Из КБЦ Бежанијска коса за сад се нико није званично оглашавао поводом овог случаја.

Коментари 0
Повезане вијести
Преминула жена коју је јутрос ранио супруг Преминула жена коју је јутрос ранио супруг
Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу
Руку на себе дигло 108 људи у Српској: Трагичне бројке аларм за друштво Руку на себе дигло 108 људи у Српској: Трагичне бројке аларм за друштво
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    17h 20m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    11h 19m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    9h 25m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    18h 16m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    6h 57m
    0