Medicinska sestra skočila sa zgrade bolnice, preminula na licu mjesta

19.05.2020. 11:29
0
IZVOR: srpskainfo.com

Medicinska sestra zaposlena u KBC Bežanijska kosa u Beogradu izvršila je samoubistvo skokom sa zgrade bolnice juče ujutru.

Kako Blic nezvanično saznaje, tijelo je zatečeno u krugu bolnice i odneseno je na Institut za sudsku medicinu.

Do tragedije je došlo juče oko 7 sati ujutru.

Iz KBC Bežanijska kosa za sad se niko nije zvanično oglašavao povodom ovog slučaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Preminula žena koju je jutros ranio suprug Preminula žena koju je jutros ranio suprug
Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu Preminuo muškarac koji je ubio punicu i teško ranio suprugu
Ruku na sebe diglo 108 ljudi u Srpskoj: Tragične brojke alarm za društvo Ruku na sebe diglo 108 ljudi u Srpskoj: Tragične brojke alarm za društvo
Najčitanije
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    10h 38m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    11h 1m
    0
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    7h 56m
    0
  • "Konferencija beba", najljepši i najveseliji događaj u Istočnoj Ilidži, 26. juna
    14h 30m
    0
  • Opština Istočna Ilidža dodijelila 62 studentske stipendije (FOTO)
    10h 6m
    0