Мићо Мићић на респиратору

02.12.2020. 17:12
1
ИЗВОР: Srpskainfo

Још актуелни градоначелник Бијељине Мићо Мићић налази се у Универзитетском клиничком центру Републике Српске у Бањалуци, а његово здравствено стање је тешко, сазнаје Српскаинфо.

Као што је познато, Мићић је позитиван на вирус корона, а извори Српскаинфо тврде да је он у међувремену прикључен на респиратор.

– Мићићева породица је обавијештена о здравственом стању пацијента, а љекари дају све од себе – каже наш саговорник.

Из бијељинске болнице “Свети Врачеви” је 26. новембра саопштено да је Мићић позитиван на корону и да је упућен на УКЦ РС упућен на УКЦ на даље лијечење.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Lela 03.12.2020. 06:53
    Biće da dobio coronu posle zbira, i pobjegao Dodiku da ga leći haha kazna ga čeka od Boga i naroda. Amin
Повезане вијести
Сахрањен Мићо Мићић Сахрањен Мићо Мићић
Данас комеморација и сахрана Миће Мићића Данас комеморација и сахрана Миће Мићића
Сутра комеморација и сахрана Миће Мићића Сутра комеморација и сахрана Миће Мићића
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    21h 28m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    19h 34m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    21h 15m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    17h 6m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    4h 21m
    0