Mićo Mićić na respiratoru

02.12.2020. 17:12
1
IZVOR: Srpskainfo

Još aktuelni gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić nalazi se u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske u Banjaluci, a njegovo zdravstveno stanje je teško, saznaje Srpskainfo.

Kao što je poznato, Mićić je pozitivan na virus korona, a izvori Srpskainfo tvrde da je on u međuvremenu priključen na respirator.

– Mićićeva porodica je obaviještena o zdravstvenom stanju pacijenta, a ljekari daju sve od sebe – kaže naš sagovornik.

Iz bijeljinske bolnice “Sveti Vračevi” je 26. novembra saopšteno da je Mićić pozitivan na koronu i da je upućen na UKC RS upućen na UKC na dalje liječenje.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Lela 03.12.2020. 06:53
    Biće da dobio coronu posle zbira, i pobjegao Dodiku da ga leći haha kazna ga čeka od Boga i naroda. Amin
Povezane vijesti
Sahranjen Mićo Mićić Sahranjen Mićo Mićić
Danas komemoracija i sahrana Miće Mićića Danas komemoracija i sahrana Miće Mićića
Sutra komemoracija i sahrana Miće Mićića Sutra komemoracija i sahrana Miće Mićića
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    22h 49m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    20h 55m
    3
  • Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    22h 36m
    0
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    18h 27m
    0
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    1h 48m
    0