Миличевић о тврдњи да ће их напустити начелник: Знам једино ко неће

24.03.2025. 13:09
3
ИЗВОР: nezavisne.com

Милан Миличевић, предсједник СДС-а, каже да нема сазнања о томе да ли ће их напустити један начелник, али поручује да то сигурно неће бити он.

Предсједник Српске Милорад Додик је претходно рекао да ће један од начелника СДС-а прећи у другу политичку партију те да је обавијештен о томе.

- Немам сазнања у том правцу. Просто, када се такве ствари раде, оне су увијек питање коруптивне политике. Наравно, такви људи, који то раде, раде то тајно, тако да је нормално да немам таква сазнања. Ја нећу нигдје - рекао је Миличевић за "Независне новине".

Додик није рекао у коју ће странку, како тврди, прећи СДС-овог начелник, а Миличевић поручује да је то "дио политичког дјеловања СНСД-а од самог почетка".

- Исто је, било гдје. Они имају ту мрежу својих сателитских странака и то је све, од прилике, иста прича - рекао је Миличевић.

 

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    Анонимно 24.03.2025. 17:46
    Nemojte mi samo Boju,sve mi dirajte...nemojte njega
  • Generic placeholder image
    Igor 24.03.2025. 13:56
    Šta je ovo, pune federalne novine ljudi iz opozicije? Dokle dođošmo
  • Generic placeholder image
    ХY 24.03.2025. 13:47
    Само ми је Бојо сумњив.
Повезане вијести
Прошле године пријављено 113 обољелих од туберкулозе, шест преминулих Прошле године пријављено 113 обољелих од туберкулозе, шест преминулих
У Српској рођено 19 беба У Српској рођено 19 беба
Минић: На првој наредној сједници Владе одлука о враћању дијела акциза на гориво Минић: На првој наредној сједници Владе одлука о враћању дијела акциза на гориво
Најчитаније
  • Најмлађи страдалници НАТО агресије: За 78 крвавих дана 79 дјечјих жртава
    3h 35m
    8
  • Данашњи дан најтежи је породици Тошовић: Марији је НАТО бомба убила бебу и супруга
    3h 35m
    1
  • Посне лазање са шпинатом
    3h 19m
    0
  • Поетско вече у знак сјећања на Михајла Витора – препуна сала и вртлог емоција у Културном центру Источно Ново Сарајево (ФОТО)
    15h 39m
    0
  • Ковачевић: Република Српска има рјешење за проблем поскупљења горива
    22h 34m
    0