Miličević o tvrdnji da će ih napustiti načelnik: Znam jedino ko neće

24.03.2025. 13:09
3
IZVOR: nezavisne.com

Milan Miličević, predsjednik SDS-a, kaže da nema saznanja o tome da li će ih napustiti jedan načelnik, ali poručuje da to sigurno neće biti on.

Predsjednik Srpske Milorad Dodik je prethodno rekao da će jedan od načelnika SDS-a preći u drugu političku partiju te da je obaviješten o tome.

- Nemam saznanja u tom pravcu. Prosto, kada se takve stvari rade, one su uvijek pitanje koruptivne politike. Naravno, takvi ljudi, koji to rade, rade to tajno, tako da je normalno da nemam takva saznanja. Ja neću nigdje - rekao je Miličević za "Nezavisne novine".

Dodik nije rekao u koju će stranku, kako tvrdi, preći SDS-ovog načelnik, a Miličević poručuje da je to "dio političkog djelovanja SNSD-a od samog početka".

- Isto je, bilo gdje. Oni imaju tu mrežu svojih satelitskih stranaka i to je sve, od prilike, ista priča - rekao je Miličević.

 

Komentari 3
  • Generic placeholder image
    Anonimno 24.03.2025. 17:46
    Nemojte mi samo Boju,sve mi dirajte...nemojte njega
  • Generic placeholder image
    Igor 24.03.2025. 13:56
    Šta je ovo, pune federalne novine ljudi iz opozicije? Dokle dođošmo
  • Generic placeholder image
    HY 24.03.2025. 13:47
    Samo mi je Bojo sumnjiv.
Povezane vijesti
Koliko će ove godine koštati maline? Koliko će ove godine koštati maline?
Heroj iz Bratunca skočio u nabujalu rijeku i spasio srnu Heroj iz Bratunca skočio u nabujalu rijeku i spasio srnu
Srazmjerni penzioneri da do kraja aprila regulišu status Srazmjerni penzioneri da do kraja aprila regulišu status
Najčitanije
  • Sve boje autističnog spektra – priča jedne mame o ljubavi, borbi i uspjehu
    14h 22m
    2
  • Smrt u bratovoj jakni
    14h 24m
    0
  • Godišnjica rođenja Hansa Kristijana Andersena - Najslavnijeg pisca bajki
    14h 17m
    0
  • Kako se poručnik Božidar Žugić u Aprilskom ratu svrstao u red junaka poput Obilića i Principa
    14h 19m
    4
  • Recept za najljepši posni kolač
    7h 32m
    3