Милинковићева: Фантастичан осјећај бити фудбалер "Интера"

12.02.2024. 09:34
0
ИЗВОР: srna.rs

Млада Паљанка Марија Ана Милинковић, која је недавно потписала највећи уговор у историји женског фудбала у БиХ за Фудбалски клуб /ФК/ "Интер" из Милана, одиграла је другу утакмицу у овом клубу, која је завршена убједљивом побједом против "Помиглиана".

Милинковићева је рекла Срни да има одличну комуникацију са тренером Ритом Гуарино, која јој је јасно предочила каква има очекивања од ње, те да је фантастичан осјећај бити фудбалер "Интера".

- Услови у `Интеру` су изузетни, а на мени је само да добро тренирам - истакла је Милинковићева, те додала да су сви врло љубазни према њој и чине да се осјећа као код своје куће.

Она је навела да се труди да на сваком тренингу и утакмици да све од себе, као што је то чинила док је играла за ФК "Сарајево".

- Драго ми је да осјећам да су људи овдје задовољни и сигурна сам да могу да играм још боље - навела је Милинковићева.

Према њеним ријечима, лига је изузетно захтјевна јер су сљедећи противници све дербији, прво са "Јувентусом", затим слиједи градски дерби против "Милана", а потом плеј-оф са пет најбољих екипа.

Милинковићева је истакла да су очекивања присталица "Интера" увијек највећа, те да ће се зато трудити да одговори тим захтјевима.

Милинковића је уговор за "Интер" потписала крајем јануара, а играјући за ФК "Сарајево", три године је проглашавана за најбољу младу фудбалерку Премијер лиге БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
„Касперијада“ сутра у Палама „Касперијада“ сутра у Палама
Пале: Почео међународни турнир у уличном баскету Пале: Почео међународни турнир у уличном баскету
Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    16h 16m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    14h 27m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    6h 54m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    17h 59m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    19h 13m
    0