Миливоје Мачар данас возио паралел слалом трку у Финској

23.03.2022. 19:52
0
ИЗВОР: sportdc.net

Босанскохерцеговачки скијаш, једини представник у алпском скијању на Европском олимпијском фестивалу младих (ЕYОF), Миливоје Мачар из Пала, заузео је данас 57. мјесто у квалификацијама у паралел слалому.

Мачар је у збиру двије вожње прошао за 40.47 секунди, што је било на крају довољно за 57. мјесто од укупно 79 скијаша пријављених за старт.

У збиру, то је било пет секунди од златног Аустријанца, Јакуба Гребера, Још Бретен Херланд је опет узео медаљу, сребрну, а бронзани је завршио Едоардо Сарако из Италије.

Наступ у оваквом такмичењу, које није често за наше скијаше, велико је искуство.

Бх. клизачица Зара Хусеџиновић, вечерас наступа у кратком програму, док ће сутра на борилиште поново нордијци, Милош Стевић и Сара Плакаловић у спринту, те Зара Хусеџиновић у слободном програму клизачица.

Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарна група "Вукови" са Пала покренула акцију за Милију Мумовића Хуманитарна група "Вукови" са Пала покренула акцију за Милију Мумовића
Пале: Отворена изложба радова са ликовне колоније "Власина" Пале: Отворена изложба радова са ликовне колоније "Власина"
У Палама одигран музичко-сценски наступ о Светом краљу Милутину У Палама одигран музичко-сценски наступ о Светом краљу Милутину
Најчитаније
  • Тестамент Максе Деспића
    2h 54m
    2
  • Сара Благојевић: Ниједан успјех не долази преко ноћи, већ се гради постепено
    7h 22m
    0
  • Александар Самарџија из Источног Сарајева поштовање према полицијској униформи показује и као колекционар
    10h 1m
    2
  • Бабаљ поручио Конаковићу: Ако се не извините навијачима и играчима Србије, Ви оправдавате насиље
    3h 49m
    0
  • Хуманитарна група "Вукови" са Пала покренула акцију за Милију Мумовића
    5h 53m
    0