Мистериозни посматрач на крову Градске управе у Бањалуци (ВИДЕО)

14.02.2025. 17:33
1
ИЗВОР: srpskainfo.com

Видео-снимак мистериозне фигуре на крову Градске управе Бањалука данас се проширио друштвеним мрежама, а грађани су се утркивали у теоријама.

Као и увијек, интернет детективи одмах су кренули у анализу. Неки су тврдили да се ради о умјетничком перформансу, нек су иронично сугерисали да се и Бетмен доселио у Бањулуку. Неки су, пак, ишли и даље, сумњајући да се можда снима нови акциони филм.

Ипак, највише коментара на друштвеним мрежама, било је како подсјећа на Бетмена, фиктивног суперхероја који чува ноћни град и који је тиха заштита.

Као сијенка, посматра све око себе и издваја се својим тајанственим присуством.

Ипак, овај наш “Бетмен” није фиктивни јунак, већ снајпериста, који је задужен да обезбиједи безбједност највиших политичких званичника током посјете предсједника Србије Александра Вучића Републици Српској, односно Бањалуци.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Kojo 14.02.2025. 18:50
    Kakav crni snajperista i ono nekog čuva, leprša na vjetru ko balerina. Pravi snajperista treba da bude nevidljiv i dobro maskiran, a ne da se ovako reklamira u stopjećem položaju. Kuku onom koga on sačuva.
Повезане вијести
Занимљивости о горгонзола сиру Занимљивости о горгонзола сиру
Занимљивости о смарагду Занимљивости о смарагду
Како је изгледала прва филмска пројекција? Како је изгледала прва филмска пројекција?
Најчитаније
  • Улог на Неретви
    2h 11m
    41
  • Годишњица усташког злочина у селу Газиводе код Подграба (ФОТО)
    18h 28m
    5
  • Сјећање на чувеног ратног хирурга Драгољуба Лазаревића
    4h 1m
    5
  • Не заборавите неког да загрлите - Данас је Међународни дан загрљаја
    2h 18m
    27
  • Сјећање на књижевног великана Војислава Илића
    3h 49m
    0