Митровић поклонио дрес за лијечење малог Гаврила

04.04.2021. 21:07
0
ИЗВОР: СРНА

Српски фудбалер Стефан Митровић поклонио је свој потписани дрес репрезентације Србије, који је продат на аукцији за 50.500 динара /430 евра/, за седмомјесечног Гаврила Ђурђевића коме је неопходна помоћ за лијечење од спиналне мишићне дистрофије.

Дрес Стефана Митровића продат је путем Фејсбук странице "Буди хуман - хуманитарне лицитације".

- Сада нам је као никада потребна подршка свих вас, сада морамо најјаче сви у глас. Идемо сви у напад, за Гаврилову побједу - наведено је у објави.

Почетна цијена износила је симболичних 973 динара, што је Гаврилов број у фондацији, а продат је у 19.00 часова за 50.500 динара.

У склопу акције за помоћ малом Гаврилу недавно је сакупљено 7.500.000 динара од продаје капитенске траке Кристијана Роналда, коју је бацио на стадиону "Рајко Митић" пред крај утакмице Португала и Србије.

Слика

Фото: Танјуг

Коментари 0
Повезане вијести
Преминуо мали Гаврило, дјечак који је прије неколико година ујединио Србију Преминуо мали Гаврило, дјечак који је прије неколико година ујединио Србију
Лана Пудар даје бронзану медаљу са Свјетског првенства на хуманитарној аукцији Лана Пудар даје бронзану медаљу са Свјетског првенства на хуманитарној аукцији
Кокот на аукцију за Магдалену даје потписане дресове Крунића и Ибрахимовића Кокот на аукцију за Магдалену даје потписане дресове Крунића и Ибрахимовића
Најчитаније
  • Михајло Трифуновић са Сокоца прворођена беба у 2026. години у Универзитетској болници Фоча
    9h 47m
    0
  • Завршена градња Лидла у Источном Сарајеву
    9h 40m
    3
  • Доноси ли Лидл проблеме у БиХ? Само да нам не присједне јефтино
    13h 49m
    1
  • Посна салата од тиквица и кромпира
    11h 13m
    0
  • Марко Тешановић спојио двије велике љубави, новинарство и фудбал
    13h 45m
    1