Младен Милановић изградио кућу породици Младеновић-Зељковић

14.04.2021. 11:14
1
ИЗВОР: СРНА

Четворочланој породици Младеновић-Зељковић из села Доња Густовара, код Мркоњић Града, изграђена је кућа за коју је средства у износу од 70.000 КМ обезбиједио власник компаније "МГ Минд" Младен Милановић.

Ванбрачни супружници Нада Младеновић и Илија Зељковић са двоје дјеце живјели су у трошној дворишној кући Надине мајке Ковиљке.

Младеновићева је захвалила донатору, општини и Центру за социјални рад, који им помажу кроз разне програме.

- Живјели смо у лошим условима, у просторији пуној влаге. Сад смо презадовољни јер смо добили нову кућу. Немам ријечи којима бих могла описати своју срећу - рекла је Младеновићева новинарима.

Директор Центра за социјални рад Драган Плејић рекао је да је изградња куће за породицу Младеновић-Зељковић од великог значаја јер су годинама живјела у веома лошим условима.

Он је захвалио донатору Младену Милановићу који је овај пројекат у цијелости подржао, као и многе друге у претходном периоду.

Начелник општине Мркоњић Град Драган Вођевић, који је данас посјетио ову породицу, рекао је да је Општина у сарадњи са Центром за социјални рад препознала потребу да овој породици буде обезбијеђен кров над главом.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Sunčica 14.04.2021. 11:39
    Gospodine, Milanović neka Vas i Vašu porodicu, Bog čuva i sreća prati.
Повезане вијести
Патријарх Порфирије служио парастос за 3.267 српских жртава из средњег Подриња и Бирча Патријарх Порфирије служио парастос за 3.267 српских жртава из средњег Подриња и Бирча
Сутра Дан жалости у Републици Српској Сутра Дан жалости у Републици Српској
„Најтеже је што нема ни гроб. Немам гдје да му прислужим свијећу“- свједочанство Анђе Ђукановић о несталом супругу Ивану „Најтеже је што нема ни гроб. Немам гдје да му прислужим свијећу“- свједочанство Анђе Ђука...
Најчитаније
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    12h 25m
    0
  • Извучени добитници главних награда у оквиру м:тел наградне игре „Никад лакше до аута“
    19h 40m
    0
  • Ивањско цвијеће
    20h 23m
    0
  • Бирач и Подриње: Злочин без милости и казне
    19h 9m
    0
  • Милица Петровић проглашена за најмлађа бебу у Рогатици
    22h 26m
    0