Млади каратисти "Гласинца" освојили двије бронзане медаље

11.04.2022. 10:24
0
ИЗВОР: Srna

Млади каратисти соколачког "Гласинца" освојили су двије бронзане медаље на Првенству БиХ за дјецу и обезбиједили одлазак на предстојеће првенство Балкана, рекао је Срни тренер Миодраг Боровчанин.

Боровчанин је истакао да су бронзану освојили Марија Марковић и Павле Петрушић у борбама.

Тренер је изразио задовољство оствареним резултатима у, како је рекао, веома тешкој конкуренцији, нагласишви да је било неколико чланова клуба који су били близу медаља.

- Радује ме што ће млади каратисти представљати Соколац на Балканском првенству, али и то што су наши чланови без освојених медаља дали све од себе. То даје наду да долазе добре генерације - рекао је Боровчанин.

Првенство БиХ у каратеу за дјецу одржано је јуче у Зеници у организацији Карате савеза БиХ уз техничку организацију Карате клуба "Челик".

Коментари 0
Повезане вијести
Кад је Соколац био мали Монтевидео Кад је Соколац био мали Монтевидео
Љубинко Нешковић (1954-2020) један од најбољих техничара "Гласинца" свих времена Љубинко Нешковић (1954-2020) један од најбољих техничара "Гласинца" свих времена
Попис становништва из 1883. године парохија Рогатица, Соколац, Гласинац, Горажда... Попис становништва из 1883. године парохија Рогатица, Соколац, Гласинац, Горажда...
Најчитаније
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    13h 5m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    22h 27m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    20h 38m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    13h 30m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    17h 23m
    0