Млађа жена се утопила у Миљацки

19.01.2023. 08:48
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Горске службе спасавања /ГСС/ Нови Град Сарајево извукли су из набујале Миљацке тијело млађе женске особе, саопштено је из ове службе.

ГСС Нови Град Сарајево обавијештен је око 2.00 часа да је млађа женска особа доживјела несрећу и пала у набујалу ријеку на Скендерији.

У потрази су учествовали припадници ове службе, као и из ГСС-а Кантона Сарајево, Професионална ватрогасна бригада Кантона Сарајево, те припадници кантоналног Министарства унутрашњих послова /МУП/, наведнео је на Фејсбук старници ГСС Нови Град Сарајево.

Тијело је уочено у 3.58 часова у набујалој ријеци недалеко од Центра за едукацију спорт и рекреацију "Сафет Зајко", након чега је извучено на обалу уз присуство и помоћ припадника кантоналног МУП, гдје је обављен увиђај.

Коментари 0
Повезане вијести
Двоструко убиство у Сарајеву Двоструко убиство у Сарајеву
Карта у једном правцу за Србе протјеране из Сарајева, Херцеговине и Средње Босне Карта у једном правцу за Србе протјеране из Сарајева, Херцеговине и Средње Босне
Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
Најчитаније
  • Четвороструко вјенчање у Палама
    8h 17m
    0
  • Осумњичени за убиство супруге на Добрињи починио самоубиство
    9h 4m
    1
  • Обиљежена слава Храма Светога архангела Гаврила у Палама
    9h 51m
    0
  • Пронађена тијела свих пет планинара из БиХ
    2h 8m
    0
  • На Елбрусу настрадали планинари из БиХ
    12h 15m
    0