Могућа поледица у вишим предјелима и преко превоја

19.01.2022. 19:12
0
ИЗВОР: СРНА

На већини путева у Републици Српској вози се по претежно сувим коловозима, док је на дионицама у вишим предјелима и преко превоја у сјеновитим дијеловима могућа локална поледица, саопштено је из Ауто-мото савеза Републике Српске.

Због пада температура током ноћи, поледица је могућа и у нижим предјелима, преко мостова, надвожњака и на прилазу тунелима.

На дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина, повећана је опасност од одрона земље и камења на коловоз.

На путевима на којима се изводе санациони радови, обавезно је поштовање привремене сигнализације која регулише саобраћај. 

Коментари 0
Повезане вијести
Српска богатија за 14 беба Српска богатија за 14 беба
Невена Ковачевић одржала предавање ,,Тајне српских владарки'' у Хан Пијеску Невена Ковачевић одржала предавање ,,Тајне српских владарки'' у Хан Пијеску
Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском
Најчитаније
  • Најављени прекиди електричне енергије
    6h 30m
    0
  • Шеховац: Формирање Војске Републике Српске било пресудно за одбрану српског народа и стварање Српске
    8h 12m
    0
  • Невена Ковачевић одржала предавање ,,Тајне српских владарки'' у Хан Пијеску
    21h 42m
    0
  • Тоде Николетић се дружио са малишанима из вртића "Машин свијет" (ФОТО)
    22h 28m
    0
  • Сутра годишњи концерт КУД-а „Братство“
    22h 39m
    0