Moguća poledica u višim predjelima i preko prevoja

19.01.2022. 19:12
0
IZVOR: SRNA

Na većini puteva u Republici Srpskoj vozi se po pretežno suvim kolovozima, dok je na dionicama u višim predjelima i preko prevoja u sjenovitim dijelovima moguća lokalna poledica, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.

Zbog pada temperatura tokom noći, poledica je moguća i u nižim predjelima, preko mostova, nadvožnjaka i na prilazu tunelima.

Na dionicama koje prolaze kroz usjeke i pored kamenih kosina, povećana je opasnost od odrona zemlje i kamenja na kolovoz.

Na putevima na kojima se izvode sanacioni radovi, obavezno je poštovanje privremene signalizacije koja reguliše saobraćaj. 

Komentari 0
Povezane vijesti
U četvrtak svježije, na istoku i jugu moguće nepogode praćene gradom U četvrtak svježije, na istoku i jugu moguće nepogode praćene gradom
Zbog udesa obustavljen saobraćaj na dionici puta Rogatica-Podromanija Zbog udesa obustavljen saobraćaj na dionici puta Rogatica-Podromanija
Porastao broj abortusa u Srpskoj: Rane trudnoće alarm za cijelo društvo Porastao broj abortusa u Srpskoj: Rane trudnoće alarm za cijelo društvo
Najčitanije
  • Genocid nad „nepoćudnima“ u NDH: Zločin u Jelovcima i Rakovcu - Pale 1943. godine
    8h 44m
    12
  • Zaboravljeni zločin: Ubistvo civila iz zasjede kod Srednjeg
    16h 42m
    7
  • Pretresi u Istočnom Novom Sarajevu i na Palama u okviru istrage pokušaja ubistva
    8h 14m
    2
  • Zbog udesa obustavljen saobraćaj na dionici puta Rogatica-Podromanija
    5h 27m
    0
  • Anja Ljubojević podnijela ostavku na mjesto potpredsjednika NSRS
    8h 27m
    2