Мотоциклиста из Рогатице погинуо код Вишеграда

29.08.2022. 13:45
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Мотоциклиста Л.Д. из Рогатице погинуо је у судару сa возилом марке "BMW" у мјесту Ораховци, општина Вишеград.

Из Полицијске управе Фоча саопштили су да се несрећа догодила синоћ око 21.24 часова.

- Полицијски службеници Полицијске станице Вишеград обавили су увиђај саобраћајне несреће под надзором дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево. У несрећи су учествовали возило марке "BMW" којим је управљало лице Г.В. из Вишеграда и мотоцикл марке „Yamaha" којим је управљало лице Л.Д. из Рогатице, које је од задобијених повреда смртно страдало. Након документовања предмета надлежном тужилаштву ће бити достављен одговарајући извјештај - саопштено је из полиције.

Из ПУ Фоча подсјећају да је у току превентивна кампања „101 живот“ која се спроводи на подручју ове управе са циљем промоције саобраћајних правила и смањења броја смртно страдалих у саобраћајним незгодама.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: У четвртак промоција књиге „Краљевина Југославија 1918–1941“ Рогатица: У четвртак промоција књиге „Краљевина Југославија 1918–1941“
Сутра акција добровољног давања крви у Рогатици Сутра акција добровољног давања крви у Рогатици
Убиство и самоубиство код Вишеграда Убиство и самоубиство код Вишеграда
Најчитаније
  • Украс Сарајева – Чудотворна сарајевска Богородица
    6h 31m
    0
  • Дахау - Смрт са стотину лица
    6h 3m
    2
  • Урађен идејни пројекат саобраћајног рјешења раскрснице Кула
    21h 58m
    1
  • Обиљежaвање крсне славe и Данa општине Источна Илиџа
    5h 14m
    0
  • Апел грађанима: Сачувајмо чесму у парку поред ОШ „Пале“
    23h 51m
    1