Motociklista iz Rogatice poginuo kod Višegrada

29.08.2022. 13:45
0
IZVOR: glassrpske.com

Motociklista L.D. iz Rogatice poginuo je u sudaru sa vozilom marke "BMW" u mjestu Orahovci, opština Višegrad.

Iz Policijske uprave Foča saopštili su da se nesreća dogodila sinoć oko 21.24 časova.

- Policijski službenici Policijske stanice Višegrad obavili su uviđaj saobraćajne nesreće pod nadzorom dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo. U nesreći su učestvovali vozilo marke "BMW" kojim je upravljalo lice G.V. iz Višegrada i motocikl marke „Yamaha" kojim je upravljalo lice L.D. iz Rogatice, koje je od zadobijenih povreda smrtno stradalo. Nakon dokumentovanja predmeta nadležnom tužilaštvu će biti dostavljen odgovarajući izvještaj - saopšteno je iz policije.

Iz PU Foča podsjećaju da je u toku preventivna kampanja „101 život“ koja se sprovodi na području ove uprave sa ciljem promocije saobraćajnih pravila i smanjenja broja smrtno stradalih u saobraćajnim nezgodama.

Komentari 0
Povezane vijesti
Prelić: Podrška boračkim kategorijama moralna dužnost svih nas Prelić: Podrška boračkim kategorijama moralna dužnost svih nas
U petak počinje nova sezona kupanja na gradskom bazenu u Rogatici U petak počinje nova sezona kupanja na gradskom bazenu u Rogatici
Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    12h 25m
    36
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    19h 15m
    0
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    18h 15m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    18h 49m
    9
  • U Zaselju kraj Travnika uništeno između 60 i 80 pravoslavnih spomenika
    11h 38m
    0