M:тел добитник награде за најбољу друштвено одговорну компанију у региону

15.09.2023. 14:03
0
ИЗВОР: katera.news

На синоћ одржаној Digital 2023 конференцији у Београду, компанији М:тел додијељена је награда за најбољу друштвено одговорну компанију у региону.

У име компаније, награду је примила генерали директор Јелена Триван, која је истакла да је још као директор Службеног гласника у Србији промовисала и спровела идеју да сва јавна предузећа морају да улажу у националну културу.

- Ту филозофију наставила сам да ширим и у региону, сада са много већим буџетом. м:тел није само стуб привреде и економије Републике Српске и Босне и Херцеговине, м:тел је и стуб културе, спорта, образовања, здравства. Пример смо како треба да се служи и помаже заједници“.

Digital 2023је конференција са традицијом од 2014. године која на једном мјесту окупља тржишне лидере, познаваоце телекомуникација и свих врста медија као и све челне људе индустрија које покрећу привреду.

 

 

Коментари 0
Повезане вијести
М:тел наградна игра „Никад лакше до аута” доноси вриједне награде М:тел наградна игра „Никад лакше до аута” доноси вриједне награде
Заштитите себе и своју породицу од онлајн пријетњи уз Сигуран НЕТ Заштитите себе и своју породицу од онлајн пријетњи уз Сигуран НЕТ
Нова генерација лаптопа сада у м:тел понуди - MacBook Neo Нова генерација лаптопа сада у м:тел понуди - MacBook Neo
Најчитаније
  • Вељко Вулетић - Легенда ЕТФ-а Универзитета у Источном Сарајеву
    55m
    6
  • Годишњица страдања Милице Ракић
    1h 16m
    0
  • „Чико, ја тебе гледам с неба“
    1h 14m
    0
  • Стари Брод - свједочанство Николе Билића
    14h 41m
    3
  • Стари Брод - свједочанство Ђорђа Вишковића
    1h 14m
    6