M:tel dobitnik nagrade za najbolju društveno odgovornu kompaniju u regionu

15.09.2023. 14:03
0
IZVOR: katera.news

Na sinoć održanoj Digital 2023 konferenciji u Beogradu, kompaniji M:tel dodijeljena je nagrada za najbolju društveno odgovornu kompaniju u regionu.

U ime kompanije, nagradu je primila generali direktor Jelena Trivan, koja je istakla da je još kao direktor Službenog glasnika u Srbiji promovisala i sprovela ideju da sva javna preduzeća moraju da ulažu u nacionalnu kulturu.

- Tu filozofiju nastavila sam da širim i u regionu, sada sa mnogo većim budžetom. m:tel nije samo stub privrede i ekonomije Republike Srpske i Bosne i Hercegovine, m:tel je i stub kulture, sporta, obrazovanja, zdravstva. Primer smo kako treba da se služi i pomaže zajednici“.

Digital 2023je konferencija sa tradicijom od 2014. godine koja na jednom mjestu okuplja tržišne lidere, poznavaoce telekomunikacija i svih vrsta medija kao i sve čelne ljude industrija koje pokreću privredu.

 

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Otvorena zimska sezona na Jahorini uz podršku kompanije m:tel Otvorena zimska sezona na Jahorini uz podršku kompanije m:tel
Rekordan odziv škola i učenika na m:tel App takmičenju Rekordan odziv škola i učenika na m:tel App takmičenju
Birajte bolje, platite manje – izaberite Honor, Xiaomi ili Samsung iz nove m:tel ponude Birajte bolje, platite manje – izaberite Honor, Xiaomi ili Samsung iz nove m:tel ponude
Najčitanije
  • Po čemu je Romanija dobila ime (VIDEO)
    23h 2m
    34
  • "Mama, hoće li te doktori izliječiti?": Pozovimo 17046 za Vesnu Subašić!
    10h 47m
    0
  • U saobraćajnoj nesreći poginulo lice iz Višegrada, četiri lica povrijeđena
    9h 35m
    0
  • Održana javna tribina o izazovima upravljanja otpadom u Istočnom Novom Sarajevu
    22h 36m
    3
  • Večeras humanitarni trening za Vesnu Subašić u Istočnom Sarajevu
    5h 43m
    0