М:тел: Нова понуда за нове побједе

08.09.2020. 15:30
0
ИЗВОР: Катера

С обзиром на то да је септембар мјесец за нову школску годину, нову фудбалску сезону, нове серије и филмове и м:тел је припремио одличну понуду за нове побједе. 

Сви они који постану корисници м:тел ТВ пакета, или постојећи корисници који се одлуче за једну или више нових услуга, моћи ће уживати у најбољем ТВ садржају, уз најбољи интернет по 30% мањој цијени прва три мјесеца, а оно што је најбоље имаће прилику да потпуно бесплатно 24 мјесеца уживају у услузи Снимање садржаја захваљујући којој ни један важан ТВ програм, филм, утакмица или информативна емисија неће бити пропуштени.

Поред квалитетне услуге, у оквиру понуде компаније м:тел можете одабрати одличне ТВ уређаје, а овај мјесец уз препоручени пакет TV+NET+TEL: M+ издваја се:

- Philips 50” Android Ambilight - TV+NET+TEL: M+, рата: 73 KM

- Philips 55” Smart Ambilight- TV+NET+TEL: M+, рата: 65 KM

Из м:тела подсјећају, м:тел пакети вам доносе уживање у најбржем оптичком интернету, дигиталним каналима, богатству садржаја, те мноштву додатних могућности као што су премотавање и стопирање садржаја, допуна путем ИПТВ шопа и сл. 

Ова понуда важи до 31. октобра 2020. године или до истека залиха. За више информација позовите бесплатан кориснички сервис на 0 800 50 000. 

Коментари 0
Повезане вијести
Запослени М:тел-а из Источног Сарајева у још једној акцији добровољног давања крви Запослени М:тел-а из Источног Сарајева у још једној акцији добровољног давања крви
Apple MacBook лаптопи у m:tel понуди Apple MacBook лаптопи у m:tel понуди
Ваш савршени мобилни асистент и на путовањима Ваш савршени мобилни асистент и на путовањима
Најчитаније
  • Да се не заборави: Егзодус 1996. године
    21h 11m
    13
  • Живи и мртви сарајевски Срби у истој колони
    21h 39m
    8
  • Лазар Дрљача -Тражим помиловање
    12h 45m
    3
  • Судар на Врацама, једно лице тешко повријеђено
    22h 37m
    1
  • Србин из Источног Сарајева сениорски првак Републике Србије
    8h 42m
    0