М:тел поклонио телевизор основној школи у Пискавици

19.09.2023. 14:52
0
ИЗВОР: katera.news

Представници компаније м:тел данас су посјетили Основну школу Свети Ћирило и Методије у Пискавици и том приликом поклонили овој образовној установи нови телевизор.

Како је ријеч о подручној школи која броји девет разреда са више од 200 ученика, те како од ове године има и продужени боравак, телевизор је намијењен управо за дјецу која ће користити продужени боравак. 

Захвалност компанији м:тел је изразио директор ове школе Синиша Пејић, истичући да је ова компанија тиме још једном показала своју друштвену одговорност.

У име компаније м:тел телевизор је директору Пејићу уручила Сандра Станић, главни сарадник за друштвену одговорност, која је и овом приликом нагласила да је м:тел увијек ондје гдје је потребно помоћи, а нарочито када су у питању наши најмлађи.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Трчите паметније уз Huawei Watch GT Runner 2 Трчите паметније уз Huawei Watch GT Runner 2
Умјетност која повезује: Термаг АРТ и ове године уз подршку компаније м:тел Умјетност која повезује: Термаг АРТ и ове године уз подршку компаније м:тел
Не гледај екран, гледај пут! Не гледај екран, гледај пут!
Најчитаније
  • Бомбардовање касарне у Лукавици (ФОТО)
    21h 26m
    11
  • Дио Источне Илиџе сутра без струје
    18h 47m
    0
  • Марија Ана Милинковић остаје у Интеру: Италијански клуб одбио понуду од два милиона долара
    10h 11m
    1
  • Вукадин: Екипе на Требевићу, гашење пожара отежава неприступачан терен
    21h 32m
    8
  • Станивуковић у Сокоцу: Док нема новца за биоскоп, милиони се издвајају за куповину зграда
    11h 29m
    0