М:ТЕЛ постао стопостотни власник Елта кабела

05.09.2019. 08:37
2
ИЗВОР: СРНА

Компанија "М:тел" постала је власник једног од највећих кабловских и интернет провајдера "Елта-кабел" Добој.

На основу уговора о продаји и преносу 100 одсто удјела у друштву "Елта-кабел" Добој извршен је упис промјене удјела власништва у регистар пословних субјеката друштва "Елта-кабел" Добој, саопштено је из "М:тела". 

Закључно са овом аквизицијом, а у складу са пословном стратегијом, "М:тел" ће у овој години инвестирати у Републику Српску и БиХ приближно 150 милиона евра.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    big bass win 13.10.2025. 00:06
    More posts like this would persuade the online time more useful.
  • Generic placeholder image
    flagyl order online 11.06.2025. 07:52

    I am in truth enchant‚e ' to gleam at this blog posts which consists of tons of of use facts, thanks towards providing such data.
Повезане вијести
Подијелите сваки тренутак док сте у БиХ уз м:тел турист еСИМ Подијелите сваки тренутак док сте у БиХ уз м:тел турист еСИМ
М:тел наставља стабилан раст: 16,7 милиона КМ добити у првом кварталу 2026. године М:тел наставља стабилан раст: 16,7 милиона КМ добити у првом кварталу 2026. године
Рачун на имејл: Једноставно рјешење које доноси и вриједне награде Рачун на имејл: Једноставно рјешење које доноси и вриједне награде
Најчитаније
  • Марш „Бесмртног пука“ у суботу на Палама
    20h 29m
    0
  • Данас Марковдан
    8h 45m
    0
  • Спасовданскe свечаности у Источном Новом Сарајеву
    3h 40m
    0
  • У Српској сутра нерадни дан
    8h 56m
    0
  • Источно Сарајево: „Мини голф из блока“ у недјељу у Парку великана
    23h 22m
    0