МУП Српске уводи нову праксу за плаћање казни

23.07.2024. 16:22
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Ускоро ће МУП Српске увести нову праксу, према којој учесници у саобраћају неће морати ићи у банку или пошту како би платили казну за прекршај.

Наиме, то ће се моћи урадити и преко електронског система, односно посредством платних картица.

Министарство унутрашњих послова Републике Српске ће детаље о томе открити сутра, када ће у Улици цара Лазара у насељо Обилићево у Бањалуци бити демонстирана могућност плаћања новчаних казни по почињеном прекршају у саобраћају посредством електронског система.

Коментари 0
Повезане вијести
Од данас веће казне за возаче на путевима у БиХ Од данас веће казне за возаче на путевима у БиХ
МУП Српске: Од сутра веће казне за возаче МУП Српске: Од сутра веће казне за возаче
Упозорење грађанима на лажне СМС поруке о саобраћајним казнама Упозорење грађанима на лажне СМС поруке о саобраћајним казнама
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    17h 43m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    19h 0m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    19h 21m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    17h 5m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    10h 34m
    2