MUP Srpske uvodi novu praksu za plaćanje kazni

23.07.2024. 16:22
0
IZVOR: nezavisne.com

Uskoro će MUP Srpske uvesti novu praksu, prema kojoj učesnici u saobraćaju neće morati ići u banku ili poštu kako bi platili kaznu za prekršaj.

Naime, to će se moći uraditi i preko elektronskog sistema, odnosno posredstvom platnih kartica.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske će detalje o tome otkriti sutra, kada će u Ulici cara Lazara u naseljo Obilićevo u Banjaluci biti demonstirana mogućnost plaćanja novčanih kazni po počinjenom prekršaju u saobraćaju posredstvom elektronskog sistema.

Komentari 0
Povezane vijesti
Od danas veće kazne za vozače na putevima u BiH Od danas veće kazne za vozače na putevima u BiH
MUP Srpske: Od sutra veće kazne za vozače MUP Srpske: Od sutra veće kazne za vozače
Upozorenje građanima na lažne SMS poruke o saobraćajnim kaznama Upozorenje građanima na lažne SMS poruke o saobraćajnim kaznama
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    10h 31m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    10h 17m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    11h 38m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    8h 54m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    13h 59m
    0