MUP Srpske uvodi novu praksu za plaćanje kazni

23.07.2024. 16:22
0
IZVOR: nezavisne.com

Uskoro će MUP Srpske uvesti novu praksu, prema kojoj učesnici u saobraćaju neće morati ići u banku ili poštu kako bi platili kaznu za prekršaj.

Naime, to će se moći uraditi i preko elektronskog sistema, odnosno posredstvom platnih kartica.

Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske će detalje o tome otkriti sutra, kada će u Ulici cara Lazara u naseljo Obilićevo u Banjaluci biti demonstirana mogućnost plaćanja novčanih kazni po počinjenom prekršaju u saobraćaju posredstvom elektronskog sistema.

Komentari 0
Povezane vijesti
Od danas veće kazne za vozače na putevima u BiH Od danas veće kazne za vozače na putevima u BiH
MUP Srpske: Od sutra veće kazne za vozače MUP Srpske: Od sutra veće kazne za vozače
Upozorenje građanima na lažne SMS poruke o saobraćajnim kaznama Upozorenje građanima na lažne SMS poruke o saobraćajnim kaznama
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    18h 5m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    12h 57m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    15h 49m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    5h 35m
    0
  • Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
    16h 41m
    1