На Горановом путу до успјеха нема препрека

23.03.2022. 14:08
0
ИЗВОР: katera.news

Дугогодишњи члан Карате клуба "Љубишња" из Фоче Горан Ковачевић, тридесетосмогодишњак, рођен са Дауновим синдромом, и ове године је у склопу обављања систематског прегледа посјетио Службу медицине спорта Центра Источно Сарајево.

Ковачевић је шампион првенстава Републике Српске у каратеу 2021. и 2022. године, првенства БиХ 2020. и вицепрвак БиХ 2021. године.

Као учесник Специјалне Олимпијаде БиХ за особе са потешкоћама у развоју 2021. године, Ковачевић је освојио златну и двије бронзане медаље у атлетским дисциплинама бацање кугле, скок у даљ и тркама на 50 м.

Слика

Фото: Завод за медицину рада и спорта Републике Српске

- Својом вољом, жељом, трудом и упорношћу даје најбољи примјер да на путу до успјеха нема препрека у шта су се увјерили и запосленици Центра Источно Сарајево који су му захвални на инспирацији и мотивацији и који му пружају велику подршку у жељи да се на предстојећем pрвенству БиХ окити још једним златним одличјем – саопштено је из Завода за медицину рада и спорта Републике Српске.

Коментари 0
Повезане вијести
„Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
„Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
Изложба „Разгледница Источног Сарајева“ 19. августа Изложба „Разгледница Источног Сарајева“ 19. августа
Најчитаније
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    13h 10m
    0
  • Када се крварило, а ниоткуда помоћи – ко је притекао?
    17h 8m
    3
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    11h 34m
    0
  • Пале: Обавјештење о привременој обустави саобраћаја
    16h 1m
    0
  • Влада донијела Одлуку о оснивању ОШ “Стево Калуђерчић” у Источном Новом Сарајеву
    13h 1m
    1