Na Goranovom putu do uspjeha nema prepreka

23.03.2022. 14:08
0
IZVOR: katera.news

Dugogodišnji član Karate kluba "Ljubišnja" iz Foče Goran Kovačević, tridesetosmogodišnjak, rođen sa Daunovim sindromom, i ove godine je u sklopu obavljanja sistematskog pregleda posjetio Službu medicine sporta Centra Istočno Sarajevo.

Kovačević je šampion prvenstava Republike Srpske u karateu 2021. i 2022. godine, prvenstva BiH 2020. i viceprvak BiH 2021. godine.

Kao učesnik Specijalne Olimpijade BiH za osobe sa poteškoćama u razvoju 2021. godine, Kovačević je osvojio zlatnu i dvije bronzane medalje u atletskim disciplinama bacanje kugle, skok u dalj i trkama na 50 m.

Slika

Foto: Zavod za medicinu rada i sporta Republike Srpske

- Svojom voljom, željom, trudom i upornošću daje najbolji primjer da na putu do uspjeha nema prepreka u šta su se uvjerili i zaposlenici Centra Istočno Sarajevo koji su mu zahvalni na inspiraciji i motivaciji i koji mu pružaju veliku podršku u želji da se na predstojećem prvenstvu BiH okiti još jednim zlatnim odličjem – saopšteno je iz Zavoda za medicinu rada i sporta Republike Srpske.

Komentari 0
Povezane vijesti
Udruženju "Zagrljaj" doniran kombi - poklon Srba Malmea Udruženju "Zagrljaj" doniran kombi - poklon Srba Malmea
Uhapšen policijski službenik iz Pala i državljanin Srbije i Turske zbog mita Uhapšen policijski službenik iz Pala i državljanin Srbije i Turske zbog mita
Karan: Smrt Aleksandra Tomića nastupila mehaničkim putem i bila ubilačkog porijekla Karan: Smrt Aleksandra Tomića nastupila mehaničkim putem i bila ubilačkog porijekla
Najčitanije
  • Saša i Ljena, muž i žena koji su ugradili živote u temelje Republike Srpske
    8h 50m
    6
  • Uhapšen policijski službenik iz Pala i državljanin Srbije i Turske zbog mita
    3h 0m
    0
  • Na današnji dan rođen Sava Šumanović - slikao bolje i od Sezana
    8h 48m
    0
  • Karan: Smrt Aleksandra Tomića nastupila mehaničkim putem i bila ubilačkog porijekla
    3h 39m
    0
  • Povećana naknada za topli obrok u Srpskoj
    3h 21m
    1