На граничном прелазу заплијењено више од пола килограма кокаина

17.07.2025. 18:05
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Граничне полиције БиХ заплијенили су 527 грама кокаина на граничном пријелазу Орашје, приликом контроле аутомобила "шкода", након чега су возач и сувозач ухапшени. 

Дрога је пронађена код сувозача на другој линији граничних провјера приликом детаљног прегледа и контроле "шкода" регистарских ознака Хрватске, којом је управљао држављанин БиХ, саопштено је из Граничне полиције.

О догађају је обавијештен дежурни тужилац Тужилаштва БиХ, према чијем је налогу извршен претрес лица и возила, те осумњичени лишени слободе.

Након криминалистичке обраде, обојица су, уз извјештај о почињеном кривичном дјелу неовлаштен промет опојним дрогама предата тужиоцу. 

Коментари 0
Повезане вијести
Колоне возила на излазу из БиХ Колоне возила на излазу из БиХ
Вишечасовна чекања на више граничних прелаза Вишечасовна чекања на више граничних прелаза
Појачана фреквенција саобраћаја на више граничних прелаза Појачана фреквенција саобраћаја на више граничних прелаза
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    11h 57m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    18h 47m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    17h 47m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    18h 21m
    9
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    11h 10m
    0