На хуманитарном концерту за Милана Маџгаља прикупљено 30.734 КМ

16.08.2023. 11:46
0
ИЗВОР: srna.rs

За наставак лијечења Паљанина Милана Маџгаља /35/, који болује од акутне лимфоцитне леукемије, на хуманитарном концерту "Сви за Милана" на Палама прикупљено је 30.734 КМ.

Игор Тошић, у име неформалне групе "Људи доброг срца", који су организовали овај хуманитарни концерт, рекао је Срни да је за наставак лијечења Милана у Француској потребно укупно 140.000 евра.

Он је навео да је хуманитарни концерт одржан 27. јула у дискотеци "Енигма" на Палама, те да су и након концерта уплаћивана средства за помоћ Милану, те да је укупно скупљено 30.734 КМ.

На концерту су наступили музичари са подручја Сарајевско-романијске регије и шире.

Организатори концерта су упутили захвалност свима на великом одзиву на концерт, као и привредницима града Источно Сарајево, општини Пале и граду Источно Сарајево, који су дали свој допринос за наставак лијечења Маџгаља.

До петак, 25. августа активан је и хуманитарни број 1414.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Смотра фолклора ветерана окупила 20 друштава Пале: Смотра фолклора ветерана окупила 20 друштава
Борци Сарајевско-романијске регије обиљежавају Митровдан Борци Сарајевско-романијске регије обиљежавају Митровдан
Благојевић: На тренинге сам ишао ауто-стопом, борац сам постао због вршњачког насиља Благојевић: На тренинге сам ишао ауто-стопом, борац сам постао због вршњачког насиља
Најчитаније
  • Дан кад је срушена "Гвоздена завјеса"
    36m
    1
  • Невесињка Марија Појужина - огледало дјеце погинулих бораца
    4h 46m
    2
  • Пале: Смотра фолклора ветерана окупила 20 друштава
    23h 41m
    0
  • Сарајевски специјалци позирали са срамном заставом
    34m
    0
  • Бабаљ: СНСД ћути на закон о државној имовини
    22h 59m
    0