На Јахорини данас отварање 20. јубиларног "Инфотеха"

17.03.2021. 09:21
0
ИЗВОР: Катера

У Хотелу „Бистрица“ на Јахорини данас ће у 11 часова бити отворен 20. јубиларни симпозијум „Инфотех“.

Овај научни скуп организује Електротехнички факултет Универзитета у Источном Сарајеву и трајаће до 19. марта. 

Међународни симпозијум "Инфотех Јахорина" окупља стручњаке, научнике, инжењере, истраживаче и студенте из области информационих технологија и њихове примјене у области система управљања, комуникационих система, производних и електронских система, електроенергетике и других области електротехнике и рачунарства.

Коментари 0
Повезане вијести
Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини
На Јахорини отворен симпозијум "Инфотех" На Јахорини отворен симпозијум "Инфотех"
Јахорина: Дијете повријеђено на полазној станици шестосједа стабилно Јахорина: Дијете повријеђено на полазној станици шестосједа стабилно
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    14h 39m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    12h 50m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    5h 17m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    16h 22m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    17h 36m
    0