На Савској регати ухапшено лице мачетом повриједило више особа

02.08.2021. 18:38
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Г.Ђ. ухапшен је због сумње да је јуче, током одржавања Савске регате у мјесту Рача, код Бијељине мачетом повриједио више особа.

Приликом одржавања Савске регате, како су навели из Полицијске управе Бијељина, дошло је до нарушавања јавног реда и мира у већем обиму, те је том приликом једна особа, које је користила мачету, повриједила више присутних.

Ниједан повријеђени, на срећу, није животно угрожен, али је више особа медицински збринуто у Медицинском центру Бијељина.

-Приликом успостављања нарушеног јавног реда и мира, службеници активно су спрјечавани у примјени својих полицијских овлаћења и том приликом су били принуђени да употребе средства силе. Од стране полицијских службеника слободе је лишено лице Г.Ђ. из   који је идентификован као један од учесника догађаја, док се за другима учесницима интезивно трага. Већина лица је побјегла са лица мјеста, како копненим, тако и воденим путем- рекли су из ПУ Бијељина.

О догађају је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини, који се изјаснио да се ради о кривичном дјелу изазивање опште опасности. У току је рад на прикупљању свих потребних чињеница и доказа, као и на идентификовању свих лица која су учестовала у наведеном догађају.

Коментари 0
Повезане вијести
Српска богатија за 20 беба Српска богатија за 20 беба
Удружење родитеља дјеце обољеле од малигних болести „Искра“ добитник Плакете „Сестре Гајић“ Удружење родитеља дјеце обољеле од малигних болести „Искра“ добитник Плакете „Сестре Гајић“
Српска богатија за 26 беба Српска богатија за 26 беба
Најчитаније
  • Сјећање на мајора Вука Чвору: Девет година од смрти
    2h 45m
    13
  • Вјенчање одржано у Болници „Србија“
    22h 57m
    0
  • Годишњица НАТО бомбардовања Сурдулице - погинуло 20 цивила, од тога 12 дјеце
    2h 10m
    0
  • Одржано регионално такмичење из физике у ОШ "Јован Дучић" у Касиндолу
    22h 37m
    0
  • Пронађена бомба тешка 250 килограма
    14h 29m
    0