На Сокоцу и у Рогатици данас контрола техничке исправности возила

12.11.2024. 08:26
0
ИЗВОР: srna.rs

Стручни тимови Ауто-мото савеза Републике Српске и "Оптима групе" данас ће контролисати техничку исправност моторних возила и дијелити промотивне материјале на Сокоцу и у Рогатици.

Контрола ће од 9.00 до 12.00 часова бити вршена у Ауто-мото друштву "Соколац", а од 13.00 до 15.00 часова код полицијске станице у Рогатици.

Од 1. новембра на снагу је ступио Правилник о саобраћају у зимским условима којим је прописано да сва моторна возила у Републици Српској и ФБиХ, независно од временских услова, морају до 1. априла наредне године посједовати зимску опрему.

Поводом тога Ауто-мото савез Републике Српске са 48 ауто-мото друштава и партнерима организоваће до 25. новембра у више градова и општина Српске традиционалну превентивну кампању бесплатне контроле техничке исправности уређаја на моторним возилима и њихове припремљености за зиму под називом "Безбједна вожња у зимским условима 2024".

Превентивна активност реализује се уз помоћ Министарства унутрашњих послова Републике Српске, Министарства саобраћаја и веза Српске, друштвено одговорне компаније "Оптима група" и локалних заједница.

Коментари 0
Повезане вијести
Синдикат из РС објавио износ плате: Ево колико зарађује докторица са 37 година радног стажа Синдикат из РС објавио износ плате: Ево колико зарађује докторица са 37 година радног стажа
Од данас на снази одлука о ограничењу марже Од данас на снази одлука о ограничењу марже
Коначна ранг-листа за додјелу студентских стипендија Општине Рогатица Коначна ранг-листа за додјелу студентских стипендија Општине Рогатица
Најчитаније
  • Посне кнедле од кромпира
    20h 19m
    58
  • Синдикат из РС објавио износ плате: Ево колико зарађује докторица са 37 година радног стажа
    4h 23m
    0
  • Злато иде ка највећем недјељном паду од 1983. године
    20h 31m
    2
  • Преминуо легендарни Чак Норис
    23h 15m
    1
  • Љепота другог и другачијег: Свјетски дан особа са Даун синдромом
    3h 59m
    0