Најљепша слика Србије - Фотографија беба рођених на Васкрс „запалила“ друштвене мреже

19.04.2020. 21:40
0
ИЗВОР: srpskainfo

Објава специјалисте гинекологије и акушерства Небојше Марковића који ради у Клиничком центру Србије изазвала је пуно пажње на највећи хришћански празник – Васкрс, а коначно су у фокусу лијепе вијести.

Доктор Марковић подијелио је фотографију бабице са три бебе, које су рођене практично у исто вријеме у Вишеградској и то баш на Васкрс, преноси „Блиц жена“.

– На Васкрс сам се родио(ла)… истовремено три порођаја. ГАК Вишеградска – написао је овај љекар на свом Фејсбук профил, а јавност је одушевљено честитала срећним мајкама, али и доктору.

Слика

Увијек нам треба лијепих вијести, јер враћају наду и свједоче о томе да без обзира на све живот увијек иде напријед и даје разлог за радост.

За то вријеме – стижу и лијепе вијести са Клинике за гинекологију и акушерство Клиничког центра Војводине гдје се 15. априла породила пацијенткиња позитивна на корона вирус. Но, већ данас пацијенткињи су урађена два контролна бриса на Ковид-19 и оба су негативна. Беби је након 48 сати од рођења узет брис и такође је негативан.

Коментари 0
Повезане вијести
Зашто је загрљај родитеља толико важан за бебе? Зашто је загрљај родитеља толико важан за бебе?
Јовановићи дочекали најљепше вијести пред празнике: Више неће плакати због безнађа Јовановићи дочекали најљепше вијести пред празнике: Више неће плакати због безнађа
Колико је у Републици Српској рођено дјеце прошле године? Колико је у Републици Српској рођено дјеце прошле године?
Најчитаније
  • Посни воћни колач
    51m
    0
  • Ни Давидова ни царска ни спахијска (1902-2022)
    19h 41m
    1
  • Ћосић: "Ко нас, ба, завади" може проћи у личним односима, али у политичким никад
    23h 43m
    13
  • Бјелица са БХМАК-ом о деминирању Трнова
    17h 11m
    0
  • Удружење „Гробари Пале“ организује божићну хуманитарну акцију
    18h 8m
    0