Najljepša slika Srbije - Fotografija beba rođenih na Vaskrs „zapalila“ društvene mreže

19.04.2020. 21:40
0
IZVOR: srpskainfo

Objava specijaliste ginekologije i akušerstva Nebojše Markovića koji radi u Kliničkom centru Srbije izazvala je puno pažnje na najveći hrišćanski praznik – Vaskrs, a konačno su u fokusu lijepe vijesti.

Doktor Marković podijelio je fotografiju babice sa tri bebe, koje su rođene praktično u isto vrijeme u Višegradskoj i to baš na Vaskrs, prenosi „Blic žena“.

– Na Vaskrs sam se rodio(la)… istovremeno tri porođaja. GAK Višegradska – napisao je ovaj ljekar na svom Fejsbuk profil, a javnost je oduševljeno čestitala srećnim majkama, ali i doktoru.

Slika

Uvijek nam treba lijepih vijesti, jer vraćaju nadu i svjedoče o tome da bez obzira na sve život uvijek ide naprijed i daje razlog za radost.

Za to vrijeme – stižu i lijepe vijesti sa Klinike za ginekologiju i akušerstvo Kliničkog centra Vojvodine gdje se 15. aprila porodila pacijentkinja pozitivna na korona virus. No, već danas pacijentkinji su urađena dva kontrolna brisa na Kovid-19 i oba su negativna. Bebi je nakon 48 sati od rođenja uzet bris i takođe je negativan.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 30 beba Srpska bogatija za 30 beba
Srpska bogatija za 24 bebe Srpska bogatija za 24 bebe
Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj
Najčitanije
  • Sjećanja Vjere Kovačević: Moj stric, Sava Kovačević/Od dječačkih dana do pogibije na Sutjesci
    21h 8m
    37
  • Preki sud Save Kovačevića
    4h 4m
    29
  • Marija Karađorđević, srpska kraljica koja zaslužuje poštovanje ravno svetici
    3h 37m
    8
  • Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija
    18h 45m
    0
  • Zbog udesa obustavljen saobraćaj u mjestu Kozadre na putu Rogatica–Podromanija
    19h 47m
    0