Након одлуке да напусти Реал: Модрић размишља и о пензији

01.02.2024. 21:30
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Хрватски фудбалер Лука Модрић (38) неће наредне сезоне играти у Реал Мадриду, преноси радио "Кадена СЕР".

Сага о продужетку сарадње траје већ мjесецима, а по свему судећи, "краљевски клуб" му неће понудити нови.

Модрић је члан Реала од 2012. године, међутим, ове сезоне има осjетно мању минутажу у тиму Карла Анчелотија.

Прошле сезоне је, такође, у једном моменту изгубио мjесто у стартних 11 од Федерика Валвердеа и дjелује да је растанак најреалнија опција.

Још увijек није познато гдjе ће Модрић на qето, а није искључена ни опција пензионисања, преноси Б92.

Свакако ће сачекати богате понуде из Саудијске Арабије и Америке, након чега ће донијети одлуку.

Модрић је за Реал одиграо чак 512 утакмица и са овим тимом освојио све што се може освојити.

Коментари 0
Повезане вијести
Највиша пензија у Српској исплаћена за јануар износи 3.776 КМ Највиша пензија у Српској исплаћена за јануар износи 3.776 КМ
Почиње исплата јануарских пензија Почиње исплата јануарских пензија
Неђељко Микаћ прима српску, словеначку и двије америчке пензије Неђељко Микаћ прима српску, словеначку и двије америчке пензије
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    3h 52m
    4
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    9h 53m
    0
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 58m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    10h 49m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 51m
    0