Настава у Српској почиње у понедјељак, 24. јануара

19.01.2022. 14:41
0
ИЗВОР: РТРС

Настава у другом полугодишту у основним и средњим школама у Републици Српској почиње у понедјељак, 24. јануара, као што је и планирано, речено је за РТРС у Министарству просвјете и културе Републике Српске.

Настава ће се одвијати у складу са важећим препорукама и упутствима Института за јавно здравство Републике Српске, као што је то био случај и током првог полугодишта школске 2021/2022. године.

Општински штабови за ванредне ситуације јединица локалних самоуправа у Републици Српској обавезни су да прате и редовно обавјештавају Министарство просвјете и културе о епидемиолошкој ситуацији.

Коментари 0
Повезане вијести
Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина
Највеће интересовање будућих средњошколаца Сарајевско-романијске регије за медицину, економију Највеће интересовање будућих средњошколаца Сарајевско-романијске регије за медицину, еконо...
Слиједи топлотни талас у Републици Српској Слиједи топлотни талас у Републици Српској
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    10h 45m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    10h 31m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    11h 52m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    9h 8m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    14h 13m
    0