Nastava u Srpskoj počinje u ponedjeljak, 24. januara

19.01.2022. 14:41
0
IZVOR: RTRS

Nastava u drugom polugodištu u osnovnim i srednjim školama u Republici Srpskoj počinje u ponedjeljak, 24. januara, kao što je i planirano, rečeno je za RTRS u Ministarstvu prosvjete i kulture Republike Srpske.

Nastava će se odvijati u skladu sa važećim preporukama i uputstvima Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske, kao što je to bio slučaj i tokom prvog polugodišta školske 2021/2022. godine.

Opštinski štabovi za vanredne situacije jedinica lokalnih samouprava u Republici Srpskoj obavezni su da prate i redovno obavještavaju Ministarstvo prosvjete i kulture o epidemiološkoj situaciji.

Komentari 0
Povezane vijesti
Kresojević: Zatvaranje Rudnika Ljubija još jedan dokaz pogubne politike aktuelne vlasti Kresojević: Zatvaranje Rudnika Ljubija još jedan dokaz pogubne politike aktuelne vlasti
Odgovornim ponašanjem kupača i upravljača kupalištima izbjeći nesreće Odgovornim ponašanjem kupača i upravljača kupalištima izbjeći nesreće
Narednih dana još toplije, moguće obaranje rekorda Narednih dana još toplije, moguće obaranje rekorda
Najčitanije
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    19h 53m
    0
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    5h 44m
    0
  • Dušan Purić, zaboravljeni heroj sa Mačkovog kamena
    22h 56m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    7h 27m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    8h 41m
    0