Навијачи згранути цијеном Алкараза и Надала

22.02.2024. 19:00
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Егзибициони меч Рафаела Надала и Карлоса Алкараза у Лас Вегасу изазива велику помпу.

Шпанци ће одмјерити снаге 3. марта од 21.30 у "Michelob Ultra Areni", а пошто је покровитељ "Netfliks", овај меч носи назив "Netfliks Slem".

Биће присутно 12.000 гледалаца, карте за трибине се крећу по цијени од 250 до 500 долара, док сједиште поред терена кошта 3.000 долара.

Оно што је заправо све шокирало су цијене приватних "часова", односно играња тениса са једним од двојице играча – или обојицом.

Тако приватна сесија са Надалом или Алкаразом кошта тачно 150.000 долара, а групна 50.000.

Јефтиније је играти на групном часу са Тејлором Фрицом и Френсисом Тијафоом (25.000 долара), а нарочито са Џоном Изнером и Семом Кверијем (2.000).

Реакције навијача на друштвеним мрежама су бурне, а сви су у невјерици што се за дружење са тениским звијездама наплаћује толико новца, преноси б92.

Цио догађај на шпанском језику коментарисаће Давид Ферер и Фелисијано Лопес, док ће на енглеском то радити Андре Агаси и Енди Родик.

Коментари 0
Повезане вијести
Колико ће коштати килограм малинa? Колико ће коштати килограм малинa?
Од данас нове цијене појединих цигарета у БиХ: Ово је цјеновник Од данас нове цијене појединих цигарета у БиХ: Ово је цјеновник
Алкаразу Ролан Гарос Алкаразу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Обиљежена крсна слава и 35 година постојања Српске демократске странке (ФОТО)
    16h 48m
    0
  • Свеепархијски сабор у спомен на свештеномученике дабробосанске 19. јула у Биљешеву код Какња
    15h 42m
    0
  • Вук Вучковић најбољи косац на Романији
    11h 19m
    1
  • Трагедија на Дринској регати, утопио се младић
    10h 12m
    0
  • Бјелица: Најстрадалнија општина у рату, напредак у миру
    13h 12m
    4