Неовлаштено продавао дрвне сортименте

07.06.2022. 11:14
0
ИЗВОР: srna.rs

Лице из Приједора чији су иницијали Ж.Б. осумњичено је да је купило дрвне сортименте и препродало их за укупно 38.756 КМ, саопштено је данас из приједорске Полицијске управе.

Наведено лице осумњичено је да је неовлаштену трговину дрвним сортиментима и посредовање у трговини обављало од септембра прошле до априла ове године.

Приједорска полиција поднијела је Окружном јавном тужилаштву Приједор извјештај против лица Ж.Б. због сумње да је починило кривично дјело недозвољена трговина.

Коментари 0
Повезане вијести
Баку Босиљку Бановић (104) ништа не боли: Младима дала мудре савјете Баку Босиљку Бановић (104) ништа не боли: Младима дала мудре савјете
Мушкарац насрнуо на полицију и поломио два службена аутомобила Мушкарац насрнуо на полицију и поломио два службена аутомобила
Тужна слика: Слика Тесле завршила у контејнеру Тужна слика: Слика Тесле завршила у контејнеру
Најчитаније
  • Крвничко убиство породице Драгаш са Требевића
    8h 30m
    42
  • Обичаји за Богојављење
    9h 50m
    2
  • Драгана и Љубиша су током рата из Сарајева послати у Грчку, а након 30 година су се поново нашли и родила се љубав
    16h 39m
    1
  • Светозар Ћоровић: Богојављенска ноћ
    6h 46m
    0
  • Рецепт за крофне из рерне
    18h 37m
    1