Нешић задовољан изборним резултатом, али не и губитком Приједора

16.11.2020. 00:16
0
ИЗВОР: СРНА

Предсједник ДНС-а Ненад Нешић изјавио је у Источном Сарајеву да је задовољан оствареним изборним резултатом ове странке, али да сјену на то баца губитак Приједора.

Нешић је новинарима рекао да је ДНС у Козарској Дубици и Источном Сарајеву по снази друга политичка партија, те прва у Приједору, према тренутним резултатима, што, како је навео, показује да без ове странке нема скупштинске већине.

Он је позвао опозиционе странке ПДП и СДС да потпишу коалициони споразум за ДНС-ом за опште изборе 2022. године.

Коментари 0
Повезане вијести
На Косову и Метохихији почело гласање у другом кругу локалних избора На Косову и Метохихији почело гласање у другом кругу локалних избора
Излазност на локалним изборима на Косову и Метохији 39,07 одсто Излазност на локалним изборима на Косову и Метохији 39,07 одсто
На Косову и Метохији oтворена бирачка мјеста за локалне изборе На Косову и Метохији oтворена бирачка мјеста за локалне изборе
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    6h 37m
    12
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 29m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    22h 16m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    6h 19m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    6h 29m
    0