Нестала малољетна дјевојчица из Добоја

17.10.2019. 13:51
0
ИЗВОР: Srpska.info

Полицијска управа Добој трага за шеснаестогодишњакињом из добојског насеља Придјел Горњи, чији нестанак је пријављен, потврђено је за Српскаинфо у полицији.

У ПУ Добој су рекли да им је нестанак ове малољетнице пријављен синоћ у 21.10.

Према сазнањима Српскаинфо, дјевојчица се синоћ није вратила кући из школе, па је њен нестанак полицији пријавила тетка.

На друштвеним мрежама објављено је да је ријеч о Алмаси Асанов, ученици другог разреда средње школе, која се јуче након наставе није вратила кући.

Коментари 0
Повезане вијести
Литија улицама Добоја, служен парастос за све страдале Србе Литија улицама Добоја, служен парастос за све страдале Србе
Повећана казна Андреи Кајганић због свирепог убиства супруга Повећана казна Андреи Кајганић због свирепог убиства супруга
Ни послије 31 године нема пресуда за убиство четворо младих Срба Ни послије 31 године нема пресуда за убиство четворо младих Срба
Најчитаније
  • Потврђена пресуда Додику!
    18h 38m
    27
  • Да ли су све чешће саобраћајне незгоде код М3 пумпе аларм за узбуну?
    13h 4m
    2
  • Болница „Србија“ богатија за педијатра неуролога
    17h 37m
    8
  • Приликом увиђаја након саобраћајне незгоде пронађен пиштољ
    18h 47m
    1
  • Мирковић: Само на подручју Источног Сарајева идентификовала сам више од 400 археолошких налазишта
    11h 16m
    0