Невен Дамјановић повео Соколове до нове побједе

13.03.2021. 21:15
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Кошаркаши Славије из Источног Сарајева савладали су данас у Новом Граду домаћу Слободу 73 у утакмици 18. кола Прве лиге Републике Српске за кошаркаше. Соколови су славили 77:59, а бриљирао је Невен Дамјановић са убачених 27 поена.

Слобода је одолијевала прво полувријеме гостима из Источног Сарајева. Добли су прву четвртину 24:17, Славија им је узвратила у другој дионици истом мјером, па се на полувријеме отишло при резултату 38:38.

Ипак, у другом полувремену Славија је убацила у брзину више и стигла до нове побједе, и више него убједљиве.

Поред Невена Дамјановића двоцифрени у Славији су били Душан Елез са 14 и Матија Шеховац са 13 поена, док су код домаћих једини играчи са двоцифреним бројем поена били Бошко Бојовић са 17 и Игор Бојовић са 14.