Neven Damjanović poveo Sokolove do nove pobjede

13.03.2021. 21:15
0
IZVOR: Sportdc.net

Košarkaši Slavije iz Istočnog Sarajeva savladali su danas u Novom Gradu domaću Slobodu 73 u utakmici 18. kola Prve lige Republike Srpske za košarkaše. Sokolovi su slavili 77:59, a briljirao je Neven Damjanović sa ubačenih 27 poena.

Sloboda je odolijevala prvo poluvrijeme gostima iz Istočnog Sarajeva. Dobli su prvu četvrtinu 24:17, Slavija im je uzvratila u drugoj dionici istom mjerom, pa se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 38:38.

Ipak, u drugom poluvremenu Slavija je ubacila u brzinu više i stigla do nove pobjede, i više nego ubjedljive.

Pored Nevena Damjanovića dvocifreni u Slaviji su bili Dušan Elez sa 14 i Matija Šehovac sa 13 poena, dok su kod domaćih jedini igrači sa dvocifrenim brojem poena bili Boško Bojović sa 17 i Igor Bojović sa 14.