Невесињцу једномјесечни притвор због сумње на обљубу

30.06.2021. 09:36
0
ИЗВОР: Srpska.info

Старијем мушкарцу из Невесиња одређен је једномјесечни протвор због сумње да је починио кривично дјело „обљуба над дјететом млађим од 15 година“.

Портпарол Окружног тужилаштва у Требињу Срђан Вукановић рекао је за Српскаинфо да је на приједлог поступајућег тужиоца судија за предходни поступак одредио притвор осумњиченом и да су у току истражне радње и вјештачења.

Више детаља, за сада није саопштавано.

Према сазнањима Српскаинфо Невесињац стар око 80 година је приведен прошле седмице након што је мајка једне дјевојчице га пријавлила да је дирао дјевојчице у парку.

Коментари 0
Повезане вијести
Невесињка Марија Појужина - огледало дјеце погинулих бораца Невесињка Марија Појужина - огледало дјеце погинулих бораца
Митровданска офанзива - 5.000 српских војника побиједило 40.000 непријатеља (ВИДЕО) Митровданска офанзива - 5.000 српских војника побиједило 40.000 непријатеља (ВИДЕО)
Двоје погинулих у судару на путу Мостар - Невесиње Двоје погинулих у судару на путу Мостар - Невесиње
Најчитаније
  • Сјећање на пуковника Зорана Боровину, команданта Илиџанске бригаде ВРС
    14h 21m
    7
  • Посни пужићи са ајваром
    4h 14m
    0
  • Синиша Берјан почасни професор престижног кинеског Ђангсу универзитета
    11h 31m
    0
  • Сљедеће године поскупљује струја у Српској
    14h 30m
    5
  • Албанска голгота Александра Каначког
    14h 11m
    0