Незгода на пумпи: Заборавила да извади цријево, па оборила аутомат за точење горива

03.08.2019. 17:56
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Непажњом возача на бензиској пумпи Нестро петрол у Борику у Бањалуци оштећен је аутомат за точење горива.

Како су су изјавили свједоци, жена која је управљала возилом, највјероватније је заборавила или није сачекала да се извади пиштољ за пуњење горива из резервоара аутомобила.

Срећом нико није повријеђен.

Коментари 0
Повезане вијести
Сарајево: Трамвај ударио пјешака Сарајево: Трамвај ударио пјешака
Аутомобил ударио дијете у Сарајеву Аутомобил ударио дијете у Сарајеву
Аутомобил ударио у кафић на бензинској пумпи Аутомобил ударио у кафић на бензинској пумпи
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    17h 21m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    17h 7m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    18h 28m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    15h 44m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    13h 36m
    0