Незгода на пумпи: Заборавила да извади цријево, па оборила аутомат за точење горива

03.08.2019. 17:56
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Непажњом возача на бензиској пумпи Нестро петрол у Борику у Бањалуци оштећен је аутомат за точење горива.

Како су су изјавили свједоци, жена која је управљала возилом, највјероватније је заборавила или није сачекала да се извади пиштољ за пуњење горива из резервоара аутомобила.

Срећом нико није повријеђен.

Коментари 0
Повезане вијести
Сарајево: Трамвај ударио пјешака Сарајево: Трамвај ударио пјешака
Аутомобил ударио дијете у Сарајеву Аутомобил ударио дијете у Сарајеву
Аутомобил ударио у кафић на бензинској пумпи Аутомобил ударио у кафић на бензинској пумпи
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    18h 37m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    40m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    18h 23m
    1
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    19h 44m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    17h 0m
    0