Nezgoda na pumpi: Zaboravila da izvadi crijevo, pa oborila automat za točenje goriva

03.08.2019. 17:56
0
IZVOR: srpskainfo.com

Nepažnjom vozača na benziskoj pumpi Nestro petrol u Boriku u Banjaluci oštećen je automat za točenje goriva.

Kako su su izjavili svjedoci, žena koja je upravljala vozilom, najvjerovatnije je zaboravila ili nije sačekala da se izvadi pištolj za punjenje goriva iz rezervoara automobila.

Srećom niko nije povrijeđen.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sarajevo: Tramvaj udario pješaka Sarajevo: Tramvaj udario pješaka
Automobil udario dijete u Sarajevu Automobil udario dijete u Sarajevu
Automobil udario u kafić na benzinskoj pumpi Automobil udario u kafić na benzinskoj pumpi
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    19h 45m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    46m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    1h 48m
    0
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    19h 31m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    16h 0m
    0