Никола Бјелош остаје у Славији

04.07.2022. 21:04
0
ИЗВОР: sportdc.net

Никола Бјелош ће и у наредној сезони носити дрес Славије из Источног Сарајева, сада је то и дефинитивно.

Бјелош је овог љета практично са обје ноге био у Премијер лиги Босне и Херцеговине, тражио је само од Бојана Регоје да тренира и тако одржава форму до потписа, али на крају се то све изјаловило и данас је дефинитивно договорен останак у Источном Сарајеву.

Бјелош је добио нови уговор и сигурно да ће његов останак бити и највеће појачање овог љета у Славији. 

Коментари 0
Повезане вијести
Срђан Станић остаје на кормилу Славије Срђан Станић остаје на кормилу Славије
Славија савладала Дрину головима Говедарице Славија савладала Дрину головима Говедарице
Кењић и Пејушић донијели преокрет Кењић и Пејушић донијели преокрет
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    2h 25m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    31m
    3
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    8h 26m
    0
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    9h 22m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    10h 24m
    0